| unvisalbnegru a întrebat:

Buna am o problema cu facebook-ul.acum cateva zile am trimis nenumarate cereri de prietenie (la care bineinteles ca nu mi s-a raspuns big grin)din lipsa de ocupatie iar acum cand doresc sa trimit o cerere de prietenie nu-mi da voie ca cica e blocat nu stiu ce.are cineva idee ce pot face? big grin dau funda si vot.big grin

1 răspuns:
| ionelap a răspuns:

Poti trimite vreo 20 in fiecare zi chiar daca spune ca e blocat mai asteapta putin laughing