| AnemonaP a întrebat:

Am o problema cu iphone-ul 6. Am memoria plina si cand vreau sa descarc pe laptop, imi apar 5 foldere, dar nu sunt toate pozele acolo, de exemplu intr-un folder imi apar si 2 poze,nu sunt complete. Ce sa fac? Am incercat si la alt laptop, tot la fel. Nu am mai patit asa ceva, inainte se descarcau toate

5 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Poate nu le ai stocate in telefon, ci in iCloud. Incearca sa le muti in telefon, dar daca n-ai spatiu suficient, mai sterge din ele. Apoi conecteaza-l la laptop.

| AnemonaP explică (pentru presus):

Cum le mut in tel? Nu stiu daca sunt pe iCloud, am observat acum cu cat vad mai multe poze in acelasi timp in care am cablul bagat in laptop, cu atat se descarca mai mult in laptop, problema e ca le am vizualizat pe toate din telefon cand aveam cablul bagat si cand le am descarcat tot imi mai lipsesc 500 de poze

| presus a răspuns (pentru AnemonaP):

Dupa ce mi-ai spus, nu este din cauza ca-ti sunt pe iCloud. Incearca sa trimiti toate pozele prin messenger de pe o adresa de Facebook pe alta. De pe contul care esti conectata pe iPhone pe un cont care esti conectata pe laptop. Roaga o prietena sa se logheze pe laptop-ul tau, apoi le salvezi cu click dreapta pe imagine si "save" in el. Dureaza mult, dar nu stiu cum as putea sa te ajut altfel.

| AnemonaP explică (pentru presus):

Da,asa as rezolva dar sunt 12.000 de poze

| presus a răspuns (pentru AnemonaP):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.