| Deeeede a întrebat:

Bună, am o problema cu Messenger-ul meu sad nu știu ce are, dar eu când vorbesc cu cineva, și apăs pe „ ENTER „ nu se trimite, trebuie să apăs pe „ SEND „ nu știu ce să fac, cum să-l setez din-nou să se trimită când apăs pe „ ENTER „ și nu pe „ SEND „ căci eu sunt obisnuită să apăs pe „ ENTER „ vă rog să-mi explicați ce trebuie să fac happy...
Mulțumesc, dau fundă kiss

Răspuns Câştigător
| Diana769 a răspuns:

Poate ai o problema cu tasta " enter". Prima si prima data incearca sa reinstalezi yahoo-ul. daca problema persista, curata-ti tastatura happy