| Popa_Emma_1998 a întrebat:

: ). Am o problema cu Okazii! Daca vreau sa vand ceva, cum primesc banii? Adica trimit produsul, dar cum primesc banii pe el? big grin

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Prin posta. Cumparatorul va da banii la posta cand va primi producsul si acestia se vor intoarce la tine. Daca cumparatorul nu se prezinta sau nu plateste, produsul se intoarce la tine.

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| crystal a răspuns:

Daca vinzi prin posta, ceri 2 formulare, unul pentru expediere si unul pentru plata ramburs. Persoana care cumpara de la tine nu poate ridica produsul daca nu achita contravaloarea lui. Sa fii atenta cum completezi formularele...

| crystal a răspuns:

Daca trimiti prin posta, ceri 2 formulare, unul pentru expediere si unul pentru plata ramburs. Persoana care cumpara de la tine nu poate ridica produsul pana nu-i achita contravaloarea. Ai grija cum completezi formularele...