| OanaSall a întrebat:

am o problema cu telefonul. o colega de-a mea a introdus de prea multe ori modelul de deblocare a ecranului si s-a blocat. acum imi cere sa introduc contul google. buun, l-am introdus, dar nu merge, si pe calculator imi merge. dc pe telefon nu vrea sa functoneze? ce as putea face? mentonez ca telefonul este un Samsung galaxy b5510. multumesc mult :*

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Si eu m-am chinuit foaaarte mult cu asta. Greseala mea a fost ca scriam idul si la sfarsit @yahoo.com in loc de @gmail.com
Poate e tot asta