| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu telefonul Samsung Galaxy Mini, am vrut sa-i schimb androidul si am bagat de pe calculator pe telefon, pe cardul telefonului un android dar eu nu mi-am dat seama ca acel android era pentru alt telefon si eu l-am instalat asa cu trebuie si cand trebuia sa se porneasca telefonul nu a mai pornit si dupa aia mi-am dat seama ca nu era androidul potrivit si acum am ramas fara telefon. Va rog spuneti-mi daca as putea face ceva sa rezolv eu problema acasa fara sa il duc la reparat. Fundaa pentru un raspuns bun!

3 răspunsuri:
| andreeaRaluuka a răspuns:

Pai nu cred ca ai ce sa ii faci... Dar la reparat.straight face

| seby27278 a răspuns:

Da am gasit un butonas este bagat mai inauntru si ce fac? apas pe el, tin mult apasat?

| seby27278 a răspuns:

Pai am incercat sa apas cu un ac pe acel buton dar nu se apasa nimic, ca si cum nu ar fi butonstraight face