| -=AleCS=- a întrebat:

Am o problema cu telefonul, sunt pe orange am pantera 8 si nu primesc facutura decat un mesaj cu un cod pe telefon, luna asta nu am primit mesaj si azi am primit unul in care imi zice sa platesc factura altfel mi se suspenda abonamentul, am si un nr aici *131# am sunat dar nu merge...
ce sa fac? unde sa sunt? nu pot sa fac o cerere pentru a-mi trimite facutura acasa in plic de acum incolo?

mersi

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Suna la 444
sau du-te urgent la sediul orange din orasul tau.Sunt consultanti de treaba care asculta si rezolva problemele. Du-te cat mai repede.Succes!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Apropo apelul e gratuit.

| Ilusion :X a răspuns:

Buna.
Aceeasi problema am avut si eu cu Pantera 8.
Am sunat si la *131#, si imi dadea ocupatstraight face
Asa ca m-am dus la cel mai apropiat centru Orange si am spus ce-am patit.
(Fundita.hee heebatting eyelashes?)