| Denyyy888999 a întrebat:

Am o problema. Deci aveam o prietena si am vorbit foarte mult cu ea prin mesaje despre un baiat de care imi placea. Ei ii placea de acelasi baiat si sa zicem ca am spus niste chestii pe care le regret acum despre acel baiat (adica spuneam ca e dragut si ca aveam impresia ca ma place chiar daca nu o facea si chestii din astea) iar acea fata i-a trimis baiatului toate mesajele in care vorbeam despre el. Nu stiu ce sa fac...=/

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, îi ignori pe amândoi și lași să treacă. Peste câțiva ani o să râzi de chestia asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să treci de la mesaje la placaje.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, mai bine ignoră-i pe amândoi.

| Sofer a răspuns:

Nu mai faci nimic. Mergi mai departe.