| browneyes99 a întrebat:

Am o problema! In ultimele zile nu am absolut deloc pofta de mancare! Am pofta numai de dulciuri.Si faza e ca nu mi-e foame.Sa zicem, mananc dimineata cereale si pana seara nu mai mananc nimic.Pe urma seara mananc o rosie cu branza si castraveti si asta e mancarea mea toata ziua! Iar mama bine inteles ca ma bate la cap toata ziua sa mananc si eu nu pot! ce sa fac sa imi vine pofta de mancare?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Este din cauza caldurii. happy

---> Nici eu n`am pofra de nimic de mancare, numai de sucuri si dulciuri! Atat! happy

---> Pofta de mancare o sa-ti vina incet`incet. Mai ales cand o sa fie mai racoare! big grin

---> Numai bine! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Joannaa a răspuns:

Buna,si eu sunt la fel, pai din cauza caldurii sau ai putea sa gusti sucul unei lamai poate iti vine pofta de mancare, sper ca te-am ajutat puphappy

Răspuns utilizator avertizat