| vanny2000 a întrebat:

Am o problema la calculator. Daca il inchid, se inchide, iar dupa cateva secunde se redeschide.
Plz... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Probabil ai prea multe melodii cu Iustina Bibir iar PC-ul ala n-are liniste.
Roaga pe cineva sa intre in Bios si sa dezactiveze "Wake up on LAN events"

| CAMELEON07 a răspuns:

Am avut si ew problema asta...si crede-ma e destul de grav.Este de la butonul de la care deskizi calculatorul... el este de vina.Trebuie schimbat si vorbesc foarte serioswinking.
Bft.

| vanny2000 explică:

Tot eu i-am dat de cap.Trebuia reinstalat Windows-ul.