| Andreea_1756 a întrebat:

Am o problema.sad M-am despartit de iubitul meu in urma cu cateva saptamani, timp in care am fost impreuna cu un alt baiat cateva zile doar sa-l fac gelos. Insa m-a tratat cu indiferenta si nu am obtinut nimic. Acum vreau sa ma impac cu el, dar el nu vrea. L-am rugat sa ne impacam da` evita sa vorbeasca despre asta. Am nevoie de un sfat si un mesaj de impacare. Plz! Dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Of, of.
Eu chiar nu cred ca a fost indiferent, doar a vrut sa para asa. oh go on
Nu insista, pentru ca si el are motivele lui sa nu vrea sa se impace cu tine. happy Adica. Gandeste`te cum s`a simtit cand te-a vazut cu alahee hee Pune`te in locu` lui. happy Eu iti recomand sa-i spui ca ai fost cu acel baiat doar ca sa-l faci gelos, sa-i spui ca tii la el, sa fii sincera, sa-i spui tot ce simti in momentul acela!winking Daca te tot rogi de el, n`o sa accepte niciodata! Cum tu ai vrut sa-l faci sa sufere ( si totusi, eu cred ca ai reusit ), asa vrea si el, desi probabil isi doreste sa va impacati. :X
Ai grija... Si nu te mai juca cu sentimentele. straight face
Repet, pune`te in locul lui!

2 răspunsuri:
| Charlote224 a răspuns:

Păi este și greșeala ta că te-ai pus cu unul numai ca să îl faci gelos. Nu trebuia să faci asta. În plus ai mai și folosit alt băiat...
Păi poți să-i spui, asta dacă vorbești cu celălalt băiat, poți să-i zici iubitului tău că a fost o provocare și de aceea te-ai pus că băiatul ăla.
mesaj de împăcare? ți-aș da niște versuri și câteva rânduri pentru încheiere thinking

Odorință...

O dorință mi-aș pune
Dacă aș știi că se împlinește
O simplă dorință
O simplă amintire.
Să fiu alături de tine
Să știu că ești bine.
Să te văd zâmbind,
Să te văd râzând
Să văd cum îmi spui că ești lângă mine.
Nu vreau ca timpul să ne despartă,
Să mă i-a de lângă tine,
Sau pe tine de lângă mine.
Te-am iubit o viță-ntreagă

Nu te supăra pe mine, pentru greșelile făcute cu ceva timp înainte. Te-am iubit, te iubesc și te voi iubi mereu. Te rog iartă-mă...
A ta *numele tău*

Cam așa ar suna, însă tu poți schimba acele rânduri de la sfârșit și să le pui cum vrei tu. Eu mi-am dat cu părerea.
Succes!

| Darky444 a răspuns:

Pe google poti gasi pls iaratama laughing