| anonim_3132 a întrebat:

am o problema. m-am despartit de prietenul meu pentru ca nu ne mai prea intelegeam.adica el s-a despartit de mine apoi a 2-a zi a vrut sa ne impacam, eu nu am mai vrut apoi am vrut eu si nu mai vrea elcrying ce sa ma fac.imi doresc sa ma impac cu el din tot sufletul. ce sa i zic? nu vreau sa ma rog de el pentru ca mami mi-a zis ca daca ma rog de el sigur nu o sa mai vrea sa ne impacamsadas vrea sa ma rog in genunchi sa ne impacamcrying ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

O relatie cu haraiala si capricii nu are sanse sa dureze.Nici unul dintre voi nu stie cum, cat si cand sa fii concesiv intr-o relatie.Pastreaza-ti demnitatea inca de pe acum cand esti mica.

2 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Nu ti se pare putin ciudat ca se cam joaca. chiar daca l'ai refuzat, a renuntat imediat, deci e un semn mic de intrebare. incearca sa nu te certi cu el si mai incearca sa fiti impreuna, arata'i ca nu stie ce pierde. Si daca e un mototol si nu'si da seama, lasa'l in pace. Mai sunt baieti mai frumosi, mai inteligenti si mai intelegatori ca el.
rake carepeace sign-

| mrsolo a răspuns:

Wow ce zici tu e uluitor, un baiat in primul rand l-ai ranit in orgoliu cand ai refuzat sa te impaci cu el. Poate daca ii spui ca ai gresit cand l-ai refuzat ca nu e nimeni ca el etc poate poate ar accepta, annyway nu cred ca va tine mult orgoliu lui!