| alexandrandrei23 a întrebat:

Buna am o problema mare m-am certat cu cea mai buna prietena si nu ne mai vorbim i stiu parola de mess si ea a inceput sa ma minta in legatura cu multe ma ameninta ca va spune tuturor de cine imi place si nu imi prea comvine ce sa fac? nu vreau sa ma dau batuta nu ne mai intelegem pur si simplu si nu vreau sa imi cer iertare pentru ca ea a inceput si nu vreau sa imi cert scuze cand nu am facut nimic ne-am certat dintr-un nimic si nu maiavb cu mine si na ma cam simt rau si nu vreau sa fac ceva rau nu mam mai certat cu ea asa de rau niciodata si acum sunt si praf era singura mea prietena pentru ca nu prea sunt copii pe unde stau si nu am cu cine sa stau. a da e la aceeasi scoala cu minecrying plzzzz ajutati-ma.ma simt asa de rau parca nu mai am pentru ce trai si nu imi place sa fiu singura dau funda la cel maio bun raspunscrying(

2 răspunsuri:
| alexandrandrei23 explică:

Pai dar ea ma ameninta nu eu pe eacrying

| PisicutaaMica a răspuns:

Insemna ca nu era o prietena buna pentru ca eu nu mi-as ameninta prietena cu asta eu te sfatiesc sa vorbiti deschis poate ajungeti la ceva ce sa va convina la amn2