| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, mi-am creat o pagina pe facebook si nu stiu cum sa creez un album sau sa incarc mai multe poze deodata. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai prima oara dai la Editeaza Pagina, In partea stanga scrie Poza de Profil, dai la Browse sau faci o fotografie cu camera. ri se va incarca si gata. Dupa ce ai selectat poza te duci la profilul paginii si dai la Fotografii acolo spune Incarca Fotografii dai click si dupa aceea dai pe http://www.facebook.com/......os/simple/ ca sa poti incarca 5 poze deodata daca nu ai probleme la incalcare poti folosi aceasta varianta. Sper ca ai inteles.