| Gipsy a întrebat:

Buna!

Am o problema crying
Nu mai pot descarca nimic.Nici poze nici muzica nici jocuri, nimic.Si nu stiu de ce sad

Cand sa descarca imi apare acea fereastra cu "SAVE", dau acolo, dar atata...De ce oare nu mai merge? Am mare nevoie de niste lucruri ce trebuie descarcate.Plizz HELP!

Funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Pc-ul e setat sa descarce in partitia C, dar tu nu ai spatiu in Cbig grin...deci fa spatiu pe C(sterge ceva din My Documents) sau daca nu pune-le pe partitia D cand apare fereastra... sper sa iti iasa!big grin

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai ew stiu ce are? incearca sa suni la cei la care ai internet... poate este de la ei thinking

| Gipsy explică:

Nu.Nu sunt acolo.Si asta e problmea.Ca nu se descarca

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai invata sa dai jos prima oara sau invata si tu sa folosesti pc. rolling on the floor