| Anonimguy a întrebat:

Am o problema pe facebook. Este o fata super draguta la mine in liceu si cum n-am curaj sa vorbesc cu ea fata in fata am ajuns la Facebook. I-am dat cerere de prietenie, si dupa cateva ore nu am putut sa dau nici mesaj/follow/ sau friend request... Apare doar block report si poke
sad

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Problema nu e de facebook, problema e ca fata nu vrea sa aiba de-a face cu tine sad

| Anonimguy explică (pentru Kaℓi):

sad. O sa ma consolez cu ideea. Si am vrut sa ii dau martisor. ce o fi fost in capu meu oare.