| Annutzyka a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta. Am un telefon Nokia 1680 cumparat dintr`un magazin Orange, si vreau sa bag o cartela de vodafone doar ca imi zice asa: " Tastati codul de restrictionare", doar ca nu ştiu ce cod trebuie. Ce pot să-i fac pentru a merge cartela de vf?
Funda! [scuzati categoria]
P. S.: Sarbatori fericite!:*

Răspuns Câştigător
| onlykrina19 a răspuns:

Trebuie sa il decodezi nu stiu sigur dar cred ca poti gasi programe pe computer sau daca nu, cred ca plata ar fi de 40-50 de lei sa il decodezi! de pup! acum... funda?:*:X:*