| vikusik a întrebat:

am o problema si sper sa ma ajutati... am cunoscut un baiat unul trecut il simpatizam dar lui i-a placut de mine si odata la o sarbatoare ne-am intilnit am vorbit ne-am distrat si cind ma petrecut acasa a vrut sa ma sarute si prin acest sarut sa-i demonstrez cal il plac si vreau sa ma intilnesc cu el dar eu am refuzat ca inca nu era convinsa ca vreau asta... a trecut mult timp dupa asta... acum eu il iubesc foarte mult si el stie ca mii imi place de el dar eu nu stiu nimic de sentimentele lui catre mine.sufar...vorbit citeodata dar asa... nu stiu ce sa fac...

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa atata timp baiatul poate are pe altcineva, daca aveti prieteni comuni vezi care e situatia, daca are prietena sau nu...

| Antrax a răspuns:

Spune-i ce simti si ca iti pare rau ca a trebuit atata timp sa iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Vorbeste cu prietenii llui, vorbeste cu el, vezi ce aveti in comun, cerei idul, apropiativa, si vezi ce se mai intampla.
Bafta

bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce ar fi putut insemna un sarut la usa sau la poarta? Iti sugerez acum sa vorbesti deschis cu el si sa-i spui tot. Daca te--a placut atunci in mod sigur nu cred ca s-a stins asa repede.Pe viitor iti sugerez sa-ti dai seama de inainte de a lasa pe cineva sa te conduca cam ce vrei de la el