| alinutzacodruta a întrebat:

Buna.am o problema. sper sa ma ajutaticrying vroiam sa golesc memoria telului pentru ca nu mai avea memorie. am introdus o parola pentru ca asa imi cerea. bun, mi-a aparut ``golirea va sterge toate datele.Continuati?`` si am facut prostia sa continui si mi-a aparut mesajul``Licentele trebuie obtinute din nou daca doriti sa utilizati continutul care are nevoie de ele``si tot am continuat, si acum nu mai are telu deloc memorie.

inainte cand descarcam ceva imi aparea frumos daca vreau sa sterg ceva sau sa salvez pe cartela de memorie. si acum nu imi mai apare asta, ma intreaba doar daca vreau sa sterg din elemente...si imi apare sa sterg din memoria telului(culmea ca in tel nu aveam nimic).

iar cand am dat sa fac o poza, imi aparea daca vreau sa o salvez pe card, numai atat am reusit. din cate am inteles imi trebuie ceva licente, pe care din prostie le-am sterscryingsi nu stiu de unde sa le obtinsad nu cred ca pot face nimiccrying

aaa.si daca vreau sa descarc de exemplu o mel, se descarca in memoria telului(care acum.nu mai exista, sau nu o arata.nu stiu)si nu mai pot face nimic ca sa descarc macar pe card. ajutati-ma plsssscrying

nu stiu daca va ajuta cu ceva...telul e Samsung C3050

cryingcryingcrying

3 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Nu-ti trebuie nici o licenta, prima data aud asa ceva, si in plus e imposibil sa stergi memoria telefonului. Poate nu ai inteles tu ceva corect.Mai incearca sa vezi, poate ceva temporar a fost, o simpla greseala, eu am patit asa ceva, am vrut sa sterg ceva de pe cartela de memorie si am formatat-o (adica am sters totul de pe ea).

| alinutzacodruta explică:

Poate nu m-am exprimat eu bine... dar stiu ce zichappy

| Instinkt a răspuns:

Nu-ti trebuie nicio licenta trei sa reformatezi telefonul