| Alyy_3284 a întrebat:

happy
Am o problema.sadSunt certata cu prietenu' meu de 2 lunisad. Am observat ca de la un timp cand ma vede se tot uita dupa mine si nu numai eu am vazut asta si prietenii mei mi'au spus.Cand m-am despartit de el.straight faceparea ca nu il prea intereseazabroken heart si m-am despartit de el pentru ca de la un timp nu prea ma mai baga in seamaa nici pe afara cand treceam pe langa el nu ma salutaa sau sa imi spuna ceva.nu prea mai vroia sa stea cu mine si chestii de genu' asta.Si acum cand il vad pe afr' sau e si el unde sunt eu se uita la mine incearca sa se fac observatstraight face si vreau sa imi dati sfaturi sau sa imi spuneti daca ma mai place...sad[Dau fundita la cele mai bune sfaturi+VOTlove struck]
Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

El sigur regreta faptul ca v-ati despartit! De aceea se tot uita dupa tine, finca regreta. El sar fi putut indragosti de o alta fata acum 2 luni si nu mai avea ochii si pentru tine, probabil a descoperit ca de fapt nu era dragoste ceea ce simtea el pentru aceea fata si ii pare rau ca tea parasit pentru ea. Daca tu inca mai simti ceva pentru el sau simit ca te-ai putea reindragostii de el si nu ai nici o ciuda pe el sau chestii de astea care sa nu fie copilarii (ceva serios) eu zis ca incerci daca nu ai pe cineva la care sa tii cu adevarat... Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzz

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și de caracterul lui.
Poate are ceva treabă și nu vrea să il sâcâi sau...
Poate e cu alta.
Poate e doar impresia ta că ar vrea să se facă observat. Fiindcă asta ai vrea să crezi.
Nu avem de unde ști, nu îl cunoaștem pe băiatul respectiv. Și nici ghicitori în stele nu suntem.
Cu drag, Jelli.

| dolcemariaRBDfanmare a răspuns:

Ca sa fiu sincera cred ca iel inca te iubeste daca si tu pe el du-te si spune-i daca vrea sa se impace cu tine