| Postolache_Larisa_2001 a întrebat:

Bună
Am o problemă ..sunt clasa a Xa și vreau să ma transfer la liceul unde am facut clasa |X a pentru că unde m-am transferat e mult mai "urat".și vreau să mă transfer în sem 2 înapoi, dar problema e că am ramas corijentă la o materie si am cam multe absente ..ma va accepta liceul inapoi? Vaaaa rog accept orice raspuns!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti. Depune cererea de transfer, semnata si de un parinte si poate ai noroc sa-ti fie aprobat transferul.

| Postolache_Larisa_2001 explică (pentru Ioandelasal):

Am să încerc..secretara de acolo e cam răutăcioasă și mi-e frică să nu o facă intentionat.