| DraPraaHaarp a întrebat:

am o problema: sunt in reteaua orange si am cartela prepay. dar azi nu am putut vorbi la telefon, cand vreau sa apelez imi spune: "numai apeluri de urgenta" iar cand ma suna cineva intra casuta. Oare de ce?[am incercat ca scot si sa bag cartela in telefon dar degeaba]

multumeschappy

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Daca iti zice numai apeluri de urgenta ori nu ai cartela bagata ori nu ai semnal alt ceva nu are ce sa fie.happy

| BubuuLinna a răspuns:

Poate nu ai semnal big grin

| OvIaTaNeBuNa a răspuns:

Ti s-a uzat cartela sau ti s-a ars cartela. Am patit si eu si m-am dus la Orange shop si mi-a dat alta cartela cu acelasi nr.