| Criss_9383 a întrebat:

Am o rugaminte la voi:Imi puteti spune si mie niste secrete pentru jocul de pe hi5 barn buddy? cum sa fac level repede, sau ceva de genu,, plss.Am un coleg in clasa si face vreo 5-6 poate mai multe levele pe zi. dar nu vrea sa imi spuna cum face. dar eu mai demult i-am zis cum sa joace barn buddy. dar el acum nu vrea sa`mi spuna cum face asa multe levele.asa ca va rog pe voi sa`mi spuneti, daca cumva stiti ceva.plsss.multumesc.:*:*

Răspuns Câştigător
| badboyvlad a răspuns:

Pai poti da pe ceilalti si sa ii ajuti cu cate ceva, si atunci tot creste aia. Inseamna ca, colegul tau se joaca toata ziua. si iti mai vand un pont! Cand vrei sa iesi si noah in fine, nu vrei sa iti fure cineva ceva, muta casa si casuta aia de lemn peste recolta!( in caz ca nu ai caine), iar cand intri si vrei sa vezi ce ai recoltat le poti muata inapoi.

26 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Daca ai multi "coins" cumpara avocado si ingrasaminte si planteaza avocado daca dai de 3 4 ori cu ingrasaminte se face pe loc si faci asa de cateva ori si cresti nivelu happy...asa am facut eu:p

| anaid a răspuns:

A sau pune trifoi ca e mai ieftin si se face la prima punga de ingrasamanthappy

| Akid a răspuns:

laughinglaughinglaughing cum sa faca ma 5-6 levele pe zi?
esti cu capul?
pe zi nu poti trece nici de unu
un level il faci in 2 zile
se fac repede alea pana la 20 pentru ca nu iti cere ulte din astea
rolling on the floor lool 5-6 levele pe zi

| Cătălina_6063 a răspuns:

Bladckanngel e adevarat ca poti face multe nivele pe zi eu s la nivelul 110 si procedez ca anaid

| LYLYshor25 a răspuns:

Ma deci cand intri pe hi5 nu dai direct pe my profile(profilul meu)ramai pe pagina in care te duc ei si apoi iti apare acolo:recente... cei ma buni prieteni...si asa mai departe scris cu albastru. dai pe,, cei mai buni prieteni''si acolo iti aratalove struck vrea sati trimita 100 de monede bonus si dai la more(mai mult)si asa faci mai multi banibig grin

| AnonymousMm a răspuns:

Sau uite o alta metodatongue fa-ti mai multe conturi pe hi5. apoi adauga-te ca vecin pune-ti buruieni in gradina ta pe care joci si apoi curata-le.si fa asa la fiecare stagiu de crestere sa vezi ce repede avansezi. sper ca ti-am fost de ajutorwinkingcel putin eu asa procedezbig grin

| anonimee a răspuns:

Pai incearca sa plantezi si sa strangi cat mai mult si sa uzi sa iei buruienile si gandacii de la vecini.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf...mai, chestia aia, sa pui casele peste recolta, e veche! am aflat cum poti fura si daca sunt ele! deci, mai bine va luati caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi bagi aidiul meu la tine iti sput sa scrii aidiul meu aly_mafiotul1998@iahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un prieten care tot asa face si nu vrea sa imi spuna si as vrea sa aflu, va rog daca aflati ceva sa imi spuneti plz la id- adryanos08 mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa faci multe lv pe di
in primul rand trebuie sa ai multe monede adica coins si cumperi jumate trifoi si jumate ingrasaminte eu asa am facut si am lv 121

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand big grin Pt gagicutzele de acibig grin(Adytza)...trebuie sa plantezi trifoi multi si sai culegi incontinuu ew am facut de la lvl 24 la lvl 35 intr-o zi altceva fa cupele sus la cupa aia si plantezi asta iti mai da la trifoi vreo 3 nivele si trucuri:::dai low quality si dupa high sa poti sa furi de la ala cu casa pusa pe ferma;;; apasati tab la ferma de la care vreti sa furati chiar daca are caine si apare un dreptunghi galben; apesi tab pana ajungi cu rahatulaughing ala galben la friends/farm si dupa dati enter si ascundeti cainele la preteni si nu inchideti ala ci furati cu el deschis dati mai incolo si mouseul sau etc si furati chiar daca are pitbull nu va prindewinking:*:*:*:*bft la furatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...(Adytza)mrf siteul desii nu prea sunt lucruri multe de facut pe el si altceva:alt truc:iti faci 2 conturi hi5 ok? si dupa pe unu joci la vrajeala si pe celalalt joci bine... daca ai caine plantezi o floare scumpa pe hi5ul bun, pe care ai caine; dupa pe ala prost (la vrajeala)faci bani si incerci sa furi planta si te va musca cainele iti va lua 21 coins de fiecare data asa poti transfera banutii pe contul bun de pe contul ala aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App:ca sa plantezi trifoiul si sa-l iei repede iti trebuie fertilizatori... ew cumpar de obicei 180 trifoi si 180 de fertilizatori (plantez trifoiu daw cu fertilizator daw harvest si dupa elimin resturile si tot asa din nou pana faci la niveleee si dupa vinzi si cumperi dinow saw daca vrei ia-ti ridichi:))(Adytza)...alte trucuri si intrebari pe http://xat.com/bbv2 sau la id baiatbun_lovecoolgirl accept vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu burieni si gindaci poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti mai multe hi5 siti pui balarii si faci lvl repede + animale eu asa fac am lvl 110tongue sanctuar_19 add care joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. am vazut ca zicea cineva ca nu se pot face 5-6 lvl pa zi laughing e gresit. eu joc de 2 saptamani si am ter jocu am lvl 380 (maxim). nu zic cumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei trifoi sau ridichii rosii si le plantezi apoi iei fertilizator si pui pe ele. Le culegi si asa faci lv. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...sugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu tab la furat nu mai merge.in rest orhideele dau multe puncte experienta...si poti sa faci chiar 2 nivele pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planteaza trifoi si ridichi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add crissalexandra54 si va zic eu smecherii doar fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A m o smecherie cumpara in continu orhidei si poti sa treci maxim 1-2 sperca te-am ajutat si daca vrei sa ma contactezi capcaunul_turbat

| tr3yyg a răspuns:

Faci sex apoi ai level 1000!

| SellyMyIdol a răspuns:

Sora mea are cont pe barn buddy, si am vazut, ca daca ingrijesti gradinile celorlalti sau daca faci bani avansezi in nivel, mult succes! Cred ca te-am ajutat! Si incearca si tu, iar pe urma imi trimiti un mesaj pe privat!

| Criss_9383 explică:

Mersi mult... dar altceva,, ca asta stiam. e ceva nou ce mi1a zis badboyvlad. dar mai spuneti si altceva.si sa stii ca colegul meu nu se joaca toata ziua. dar app:cum se da mesaj pe privat ca nu stiuwinkingsmugsmug