| emmaangel a întrebat:

am o serbare si imi trebuie un costum de Craciunita( nu extrem de sexy, vor fi si profesori)? Stiti cumva de unde as putea inchiria/cumpara( stau in Valcea)? Mersi, dau fundita.

XOXO

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Acum in perioada sarbatorilor se gasesc garantat in hipermarket-uri sai chiar supermarket. E pana-n 50 lei. happy

4 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Cauta in Romarta sau in magazinele de pe langa piata din centru happy

| EUSIATIT a răspuns:

Mai eu am vazut acum 2 zile la PENNYY market costume de mosi si caraciunite este ceva pina la 10 ron

| ZuZuAleX a răspuns:

Gasesti usor pe la metro, real, selgros, sau poti da comanda pe net