| Smile94 a întrebat:

am o tema la anteprenoriale in care trebuie sa deschid o afacere dar as vrea ceva mai iesit din comun asa ca va rog da-mi niste idei de afacerii (stau in zona de munte dar nu prea vreau sa aiba legatura cu asta) dau funda si la restul folositor inteligent etc.

2 răspunsuri:
| Bloomy a răspuns:

Am avut si eu asta laughing, eu facusi fabrica de dulciuri day dreaming :". Pai ai putea sa faci : pompe funebre (ce mai buna afacere de durata, din care ies si vor iesi bani. o masina funerara buna, 2-3 persoane care sa se ocupe cap coada de asta si banii vor curge, singura afacere care nu se lasa lovita de criza). Sau cafenele, cluburi deschise doar pentru diferite persoane, gen gay.etc thinking, sau magazin de chilotii, prezervative big grin, sau cu haine numai de culoare roz day dreaming love struck. kiss

| razvanel112 a răspuns:

Ai aici niste idei de afaceri. am lasat si pentru restul care au aceas intrebare.http://www.blog-afaceri.com/2014/07/10-idei-de-afaceri-pentru-2015.html