| jubike a întrebat:

Buna am o urgenta. mi-am instalat windows xp professional de 2 zile si nu am sunet. Am instalat realtek pe care l`am mai avut dar nu imi merge sonorul de nici un chip. Va rog ajutati`ma.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In Device Manager cum arata sunetul acolo? Ai un semnul exclamarii pe el?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| jubike explică (pentru neluL):

Nu apare absolut nimic.

| neluL a răspuns (pentru jubike):

Cum nu apare nimic! Ai driverul instalat acolo? Iti apare ca functioneaza corect?

| Cataaa1 a răspuns:

Poate fi prost instalat windows xp sau driver de sunet nu este pus (sper ca te-am ajutat)