| lexutza22 a întrebat:

Buna,am o voce minunata si ador sa cant, multa lume imi spune ca am o voce perfecta.Imi place sa cant muzica usoara) cum as putea sa devin cunoscuta la tv? ceva usor pot sa public ceva pe youtube sau cum.va rog ajutati-ma, funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Dlkee a răspuns:

Pai, deja s-au terminat inscrierile la Vocea Romaniei :p.
Eu zic sa te filmezi cand canti, si sa postezi pe youtube multe filmulete. Sa incerci sa cauti pe internet cursuri de cantat sau profesori si o sa ajungi din ce in ce mai sus. Mult noroc :*

| lexutza22 explică (pentru Dlkee):

Multumesc

| Dlkee a răspuns (pentru lexutza22):

Nu ai pentru ce.

| Saskesai a răspuns:

Pai po-ti sa te duci la '' X Factor. Vocea Romaniei '' sau po-ti sa-ti faci un vlog unde sa canti! Mult noroc so sper ca ti-am fost de ajutor! :*