| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Am on intrebare...Cine stie cum pot sa il fac pe un baiat sa ma placa nu stiu daca el ma place si as vrea sa sthyu daca ma place ma puteti ajuta fara raspunsuri ca il vezi km face ok? Plzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Lime a răspuns:

Pai...Fii naturala si gata! Daca are tendinta sa te priveasca des si atent sau sa te atinga e posibil sa te placa... Cat despre cum sa il faci sa te placa ai grija de aspectul tau, cum te imbraci. Incearca sa ii zici unui prieten comun ca il placi si poate il va intreba ce parere are despre tine(fara sa ii zica, ca tu il placi). Cred ca BabyShiNe a spus-o destul de bine tongue

succes

Apropo ultima parte nu am inteles-o thinking "ma puteti ajuta fara raspunsuri ca il vezi km face ok? " ce inseamna?thinking in fine:-J

:*

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Poate i-ai scris un sms cu aceleasi cuvinte scalcite ca si aici si nu intelege ce vrei sa-i spui... S-a dus Naibii limba Romana

| DeeVee a răspuns:

Nu prea am inteles ultima parte. whatever
Spune'i direct ca tu il placi.pentru a parea sigura pe tine big grin. Daca spune ceva de genul : eu nu, sau rade, etc... ii poti raspunde simplu : nici eu doar vroiam sa vad daca esti la fel de nesuferit pe cat pari laughing tongue
Sau a doua varianta : incearca sa iesi pe undeva cu el ca intre "prieteni" si pe parcurs iti vei da seama tongue

Baby.ShiNe

| zhuzhu a răspuns:

La ultima parte sigur te'ai referit sa nu iti raspundem noi " vezi cum face el" pai dupa aia iti dai seama dupa felul in care iti vorbeste, te priveste etchappy

| Nu a răspuns:

Invata sa scrii corect ca rade ala de tine cu dosu daca vede.