| Alexandrutssa a întrebat:

Am parul scurt si nu stiu cum sa mi`l mai prind...idei ceva si pe spate P. S. il am aproape pana la umeri dar este scurt. Funda

Răspuns Câştigător
| ame_3387 a răspuns:

Nu sunt fata dar ti-as putea da un sfat. De obicei imi plac fetele cu parul scurt. Parerea mea e sa-ti lasi o fundita scurta de alta culoare impletita si sa il lasi asa cum e happy

3 răspunsuri:
| alexandra_7131 a răspuns:

1.iti poti printe o clama intr'o parte (arat grozav, ca si cum ai avea o coada intr'o parte )

| fjgjejjhf a răspuns:

Hmm,si eu am parul scurt aproape pana la umeri, deci te inteleg >:d

| XastamikaX a răspuns:

Si eu am parul la fel si la un concurs de majorete a trebuit sa-mi prind o coada sus si mi-a stat chiar bine...