| Panda10213 a întrebat:

Am picioare lungi si subtiri.Le urasc! Am facut 1 an de gimnastica aerobica, 3 dansuri si 1 handbal si tot am picioarele astea.Nu stiu ce sa mai fac mai ales acum ca e vara si nu pot purta pantaloni scurti ptc nu imi sta bine.Imi este rusine sa merg si la piscina ptc nu imi sta bine in costum de baie.Stiu ce imi veti spune...ca multe fete si-ar dori sa fie in papucii mei bla bla bla.Nu! Vreau sa stiu concret! Sunt exercitii care chiar au dat roade? Oare vara viitoare voi putea sa port si eu pantaloni scurti si nu blugi cu 144242424 perechi de colant pe dedesubt? Help puppy dog eyes

P.S: sunt slaba dar am un corp sanatos. Adica pot alerga, pot face orice gen de exercitii.

3 răspunsuri:
| Deeyutzyka a răspuns:

Incearca sa iei calciu vitamine si sa mananci mai bine sau depinde de genawinking ca si eu mananc si nu ma ingras...stiu cum te simti si eu cand eram mica imi era rusine in fusta...

| Panda10213 explică (pentru Deeyutzyka):

Am luat si vitamine..de mancat mancanc la orice ora oricand laughing dar degeaba..am ajuns sa imi fie rusine sa ies din casa :O

| Deeyutzyka a răspuns (pentru Panda10213):

Asa sunt si eu oricum nu trebuie sa-ti fie rusine altele poate te invidiazawinking ca esti slabawinking