| anonim_4396 a întrebat:

am picioarele foarte subtiri. nu pot purta o pereche de pantaloni ca arat ca dracu, ce imi recomandati sa mai pun ceva pe ele...Sunt baiat am 17 ani
1.74 58 kg

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Poarta pantaloni de aia gen hip-hoptongue adica f largi si n-o sa mai arati urathappy

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu ti-as spune sa incerci sa te ingrasi da stiu ca e greu ca si eu sunt tot mai slabuta la piciore am 14 ani 1, 59 si 41 kg. Incerca sa iti alegi mai cu atentie hainele si cumparati cu culori mai deschise de ex alb si mai largi o sa dea senzatia ca esti mai grasut.Si daca nici asa nu esti multumit atunci ia-o mai incet ca nu-i bai.stai linistit ca nu te judeca nimeni dupa picioare laughing