| Camelia_7710 a întrebat:

Am primit astazi un apel pe numarul meu de Orange de la un numar care suna cam asa: 0374106***. Ce numar e asta? straight face

Răspuns Câştigător
| Marian™® a răspuns:

Cineva te-a sunat de pe un digi mobil. poate voia sa faca o farsa xD

22 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

M-am uitat la toate prefixele si nu exista acest prefix la nici un judet.

| viatadecacatt a răspuns:

Stiu ca 0374 este un prefix al unui judet dar numai stiu al cui.deci cine te-a sunat te-a sunat de pe fix cred

| brunetteee a răspuns:

Este nr de fix `winking
iti spun sigur :*

| larrii a răspuns:

Ori este prefixul unui judet, ori te'au sunat cei de la orange.hee hee

| R9kitty a răspuns:

E prefix de rds din judetzul Covasna!

| R9kitty a răspuns:

Noop... e prefix de la jod. Covasna

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E Orange Fix... uita-te aici... http://www.romanianbrands.com/......n-romania/

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0374 este prefix Orange de numar fix

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefix tel. fixa Orange verificat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Camelia si eiu am primit un apel d p un nr asemanator cu cel primit de tinecu 0374106700 ca ar fi de la citroen
bla bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primit de la un numar cu 0374... si zicea ceva cai de la raiffeisen bank am cautat pe net si cica e numar de Orange fix(Orange home pack)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0374 este prefixul unui numar de Orange Homepack. Cineva te-a apelat de pe un nr. de telefon fix din reteaua Orange.

Alte răspunsuri
| beyonddarkness a răspuns:

Presupun ca ar putea fi de la operatorii orange, insa nu exclud nici posibilitatea de a fi un nr de Digi

| EssaOo a răspuns:

0374 106 700 si eu am primit apel astazi de la acest numar. Nu am raspuns, dar saptamana trecuta o persoana din anturajul meu a primit, tot asa, un telefon prin care o doamna/domnisoara se recomanda ca reprezentata a companiei Citroen, in legatura cu un concurs etc. etc. vrajeliwinking

| cristig a răspuns:

0374 este prefix pentru Orange numar de fix

| Robert_Nicoreac_1991 a răspuns:

Si eu am fost sunat si tot insista...Si am raspuns o data si mi-a zis ca fac un sondaj pentru telefoane mobile bla bla...

| Nikku_Nikolas_1968 a răspuns:

?/

| pyanystul a răspuns:

Eu am primit un telefon la care nu am raspuns de la 0374.120.xxx, iar cand am sunat inapoi, mi-a raspus o doamna care mi-a zis ca asta e un numar de centrala si ca unul din colegii ei m-au sunat, dar o sa ma sune din nou cel mai probabil.Va tin la curent daca o sa ma sune.