| SmileYasminutzaa a întrebat:

Am primit demult un telefon LG Optimus One, si nu reusesc sa bag jocurile in telefon, imi explica cineva?

Daca stie si imi spune, primeste funda si vot.happy

Răspuns Câştigător
| Anarki a răspuns:

In primul rand sunt jocuri speciale android---> Intri pe google scrii jocul respectiv.apk download --> Uite un exemplu Doodle Jump.apk download intri pe un site de unde poti luat jocul salvezi in PC bagi cablu USB in PC si trimiti jocu in orice fisier din telefon scoti cablu intri in el cauti fiseru in care ai bagat jocu dai pe el dai install si gata big grin sau pur si simplu intri in MARKET happy ----> Funda?

1 răspuns:
| Anarki a răspuns:

Cauti pe google jocul cu terminatia [.apk] uite exemplu Doodle Jump.apk download il iei il bagi in telefon intr-un fisier instalezi si gata sau pur si simplu MARKET