| Kida_5763 a întrebat:

Am primit un mail pe yahoo messenger cu subiectul Police Agency [mail`ul este in engleza] in care era un document [nu stiu ce fel] dar cred ca era vorba despre un ticket.In mail scria ca am violat o lege, cred, si imi dadea tichetul asta ca si cum eu facusem ceva cu el.
In conditiile in care eu nu am facut nimic, trebuie sa ma sperii de acest mail?
Am mai primit un mail [tot in engleza] de la un departament si trebuia sa trimit niste documente. Oare de ce sunt implicata daca eu nu am facut nimic...Am aflat de la cineva ca mail`urile din spam sunt cu virusi si acolo am primit eu aceste mail`uri.Credeti ca este un mail care sa imi trimita mie virusi?

Răspuns Câştigător
| Gumy a răspuns:

Eu zic ca daca nu ai facut nimic nu lau in considerare mailu. plus ca pot fi spamuri sau virusi sau alte reclame inutile.

1 răspuns:
| dan_1805 a răspuns:

Da asta ar trebui sa fie