| Yuliana17 a întrebat:

Am probleme cu facebook.ul,ma loghez si in loc sa imi intre pe profil,sau la "acasa" uitati ce imi apare : Confirm Your Phone Number
Salut, Ilie.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Ai nevoie de ajutor?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead.
Resend Confirmation SMS" ce naiba are? precizez ca l-am avut dezactivat, dar nu are nici o treaba una cu alta. Da funda. Mersi!

3 răspunsuri:
| Yuliana17 explică:

Este facebook.ul prietenului meu...am tot incercat sa intru pe el si de fiecare data cand ma loghez imi apare prostia aia... nu ii dau de cap.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Poate sa fie de ce o fost dezactivat si acum la reactivare vrea s afie ca-l reactiveaza cine trebuie.Da-i click pe el vezi unde duce.La fel cu numarul de telefon.Si eu mai patit asa.Vezi sa bagi numarul de telefon cu prefixu tari 40 inainte si iti trimit ei un SMS cu un cod si tu trebuie sa-l bagi acolo si dupa posibil trebuie sa-ti mearga.Eu am patit asa cu adresa de email, zicea ca ii problema si sa schimba parola, inainte sa ma lase sa ma loghez, si am schimbat-o si dupa am schimbat-o inapoi pe cea originala, si gata tongue

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cum zice Elvina.Baietii ca ei ajung sa fie batjocociri daca se leaga de una.Toti restul baietilor o sa zica doar sa le-o traga si gata.Se vede clar din cum vorbeste ca se da pe tine din cine stie ce motive da dupa cum vorbeste ii clar sa nu ii pasa daca n-o sa mai vorbesti cu el, deci nu mai vorbi.Crede-ma n-are rost nu da 2 lei pe tine sau orice alta sufletista.Ca sa intelegi mai bine genu asta de baieti uitate la filmu "John Tucker Must Die" e super si e despre acelasi gen de baiat.Vedeta echipei de bachet care umbla cu 3 fete odata fara ca vreuna din ele sa stie si dupa ce afla fac palnuri sa se razbune. Uita-te, e super filmul.