| olteanuioana567 a întrebat:

Am ramas corigenta la mate si as vrea sa stiu cam cat de greu este si care sunt sansele sa nu trec?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu este chiar atat de greu. Daca inveti, ai sanse sa treci.

| vocea a răspuns:

Depinde de profesoara daca nu te suporta nu o sa treci niciodata, trebuie sa ii castigi increderea si sa inveti chiar daca nu stii bine o sa aprecieze ca ai incercat

| horansgang a răspuns:

Pff, in ziua ta depinde cat de indulgenta, moale, corecta sau macar interesata de situatia este profesoara ta. de exemplu, iti poate da cateva exercitii usoare si gata, ai trecut sau inversul situatiei. nu stiu ce sa-ti zic, intereseaza-te daca i-au trecut si pe altii sau cum e profa ta

| Ađrian90 a răspuns:

Depinde de profesor/profesoară. Dar dacă inveţi nu o să fie vreo problemă. Nu cred că are ce întrebări să-ţi spună să nu le ştii. E corigenţă, nu olimpiadă