| Lola23111 a întrebat:

Buna, am revenit cu o noua întrebare.
Am inceput sa mă înțeleg bine cu un coleg, toate prietenele îmi spun că mă place dar eu nu prea cred asta. De la începutul anului școlar am inceput sa tot vorbim, dimineața mă saluta, mă chema la suc, bineînțeles că erau și alte persoane nu doar noi, făceam contact vizual etc. Acum că a mai trecut puțin timp ne-am apropiat și mai mult, de multe ori sta lângă mine, găsește modalități de a mă atinge (mă prinde de mână, mă gâdilă, etc), are parcă altfel de privire și ba chiar am început să vorbim și prin mesaje, am început să ne cunoaștem și caută subiecte de discuție. Acum marea întrebare. Sunteți de părere că mă place? Sau e doar drăguț cu mine din cauza că îi par de treabă?
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonim147943 a răspuns:

Cred ca te place. Cel mai sigur mod de a afla este sa il intrebi daca te place cand ramai undeva singura cu el. Stiu ca pare greu dar o sa fie totul bine. Bafta!

| Lola23111 explică (pentru Anonim147943):

Îți mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Te place sigur.

| Lola23111 explică (pentru VoidEternal):

Mulțumesc pentru răspuns!