| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am sa incep cu inceputul.Vara aceasta mi-am gasit de lucru la o piscina...Ideea e ca eu am putina burta, si chiar daca nu se vede exagerat de tare mi se pare un defect foarte mare! Deci, ce as putea sa fac ca sa scap de ea pana la vara, adica 1-2 luni big grin?puppy dog eyes
Fundaaaa

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E foarte uşor pentru tine. Încearcă să faci exerciţii fizice pentru această zonă şi fii cât de cât atentă la ce mănânci.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi faci cate 3 serii de abdomene(20, 30, )pe zi si in doua luni sigur se vor vedea rezultatele. funda?

| MadutzaB a răspuns:

In primul rand nu te infometa.Mananca orice dar mai putina paine sau paine neagra.Incearca cu alergari, serii de abdomene, si daca ai posibilitatea mergi la sala pentru ca acolo vei avea un instructor ce te va indruma si iti va spune exact ce tip de exercitii trebuie sa faci pentru orice alta zona a corpului.