| Fhyyiygi a întrebat:

Buna, am si eu întrebare ca nu am mai pățit asa pana acum. Deci dimineața cand ma duc la școală sa trec strada este un ciudat mai mare ca mine, eu am 15 si el nu știu, nu il cunosc dar stiu ca a terminat școala acum multi ani, probabil are 20. Deci eu ma duc la școală in fiecare dimineață si il vad pe el așteptând autobuzul si mereu se intoarce sa se uite dupa mine, eu nu inteleg. Se poate sa fie pedofil pentru ca eu cred având in vedere ca are 20 ani. Ori crede ca sunt nebuna? Adica nici macar nu ma uit la oameni pe strada.

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Poate programul lui de munca se sincronizeaza cu programul tau si poate nu e nimic rau la mijloc.
In orice caz fii precauta tot timpul si asculta-ti instinctele.
Daca simti ceva rau in privinta lui stai departe de el si incearca sa nu te uiti la el deloc.

| 1997onur a răspuns:

Iati ceva langa tine de autoapărare

Uite eu in fiecare dimineața la 6 si 20 minute cel mult deja sunt in statia de autobuz sa merg la munca si intr-o diminetă eram in statie si asteptam autbuzul sa vina sa merg la munca si nu stiu cum tot nimeresc cu o fata in statie uneorie ia este deja inainte mea acolo alte ori eu sunt inainte ei la statie da eu nu am nicio treaba cu ia merg la munca atata si intr-o zi ascultam muzica la casti si ma uitam in gol si cand ma uitam in gol fara sa vreau am vazut cum se uita ciudat la mine parca era speriata si cand am vazut asa am zia ba sa nu urc in autbuz ca cine stie ce intelege fata asta si nu vreau so speri si nu am urcat in autobuz de atunci pana in ziua de azi nu urc niciodata in autobuz cand fata aia este in statie astept celalata autobuz orice ar fi si daca intarzi la munca tot nu urc uneori se uita la mine si atata da nu se uita speriata se uita normal ba chiar uneori sta chiar la doi pasi de mine si astepta autobuzul da eu tot nu urc cand am vazut privirea aia ca se uita la mine speriată nici macar nu stiu de ce de atunci nu urc in autobuz niciodata cand ia urca in autbuzul ala cel mai bine asa

| Lukasssz a răspuns (pentru 1997onur):

Ce mai zice fratele Onur? Bine? Sanatos?

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Am racit -_- si chiar astazi dimineața am lucra noptile de o saptamâni intr-un ca seful vrea sa terminau lucrare mai repede Pe 5 Februarie va fi gata totul si ma selectat pe mine si inca 13 baieti am tencuit zidat pana am racit rau de tot eu si un baiat pentru ca noi doi zidam si tencuiam exteriorul cladiri iar ceilalti mai invarsta zindau si tencuiau interioul

Mam dus la magazin de dimineata acum inainte sa intru in casa mi-am loat nurofen forte dulciuri laughing) miere de abine am gresela mea a fost ca su nebun laughing) altfel nu se poate explica uneori lucraz si ziua rămâneam peste program da nu o faceam pentru bani eu iubesc cu adevărat meseria asta de zidar si tencuitor im fac singur materialul si il pun in galeata si mi-am pus clestele pe sold si BOOOOM incep sefu mia Zis onur nu fa pe betmen cu mine imbracate ca o sa racesti si uite ca am racit laughing) aia e onur face onur trage

Am baut cateva cani cu ceai cu miere de albine apoi am mancat ceva dulce am sa-ti fac poza mai incolo ce mi-am loat sati arat acum nici din pat nu ma pot ridica am transpirat mult

Poza cu mine inainte sa racesc cu cateva zile in urma aicia aveam 2 gluci si un plover gros pe mi e pe mine si o geaca mare de tot https://ibb.co/VHZcZwV onur official happy eu team lasat lucas merg sa-mi faca un ceai ma simt putin ma bine acum mai incolo am sa merg la mall sa-mi iau niste snitel si gem de caise si vad eu mancare ai grija de tine lucas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca are si el drum la facultate sau la job si faptul ca te intalnesti cu el este doar o simpla coincidenta.

Mai poate fi ipoteza in care el sa fie vreun loverboy si sa te fileze, sa testeze terenul, vb aceea, inainte sa te abordeze.

| varcopisicul a răspuns:

Zic sa iti anunta parintii in legatura cu ciudatul ala. mai bine e sa te inseli decat cine stie ce sa se intample si chiar sa fie un pedofil si sa-i fi victima.