| con12ro a întrebat:

am si eu la scoala o problema,joc in echipa scolii la fotbal ca si portar,si vineri am meci,vreau sa stiu niste sfaturi despre cum sa fiu mai bun in poarta,unde sa ma uit,cand sa sar dupa minge,cand trebuie sa ies din poarta sa iau mingea,etc.a,si mie imi e foarte frica de bombeuri,imi e frica sa nu imi dea in cap laughing)), ce pot sa fac in acest caz? funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

In general te uiti dupa minge. Daca iti da in cap, macar ai aparat

| raluca_5052 a răspuns (pentru noob):

Uita-te exact la pasi pe care ii fac jucatori.Fi concentrat pe fiecare miscare pe care o face.