| DTralala a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Acum ceva timp mi-am formatat laptopul si tipul care mi l-a facut mi-a instalat driverele etc. dupa un timp am vrut sa-mi folosesc webul [este incorporat si are si microfon], dar nu mergea. Am gasit driverele si nu mai stiu ce am facut dar am mai instalat driverul pentru web o data si mergea. Dar microfonul nu merge si nici nu stiu de unde l-as putea instala ...Adica la driverul audio este microfonul?

Credeti ca ma puteti ajuta sa-mi fac microfonul sa functioneze?

Repet : webul si microfonul sunt incorporate in laptop.

Merci

1 răspuns:
| boogdan91 a răspuns:

Ca sa activezi webul, microfonul trebuie sa le activezi. Vezi k pe F-uri *f1, f2, etc iti arata acolo care e. Cred ca ai un buton, FN, tii apasat pe ala si pe f ul respectiv.