| maryy a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi.Am un abonament la Cosmote, de 10 luni, toate bune si frumoase pana cand mi-a venit factura foarte mult.Am micsorat abonamentul si imi venea mai putin... dar luna aceasta e extraordinar de mult, fata de cat plateam.Pe alta retea nu am vorbit decat maxim 10 minute, si 1-2 mesaje.In Cosmote am vorbit si prin mesaje, dar si la telefon.Normal era sa vina mai mult, dar nici chiar aceasta suma.Eu totusi vreau sa ma duc sa cer desfasuratorul sa vad daca se poate sa fie greseala ceva. Mie pe factura imi arata ca am vorbit foarte mult pe alte retele, cand stiu foarte bine cat si cu cine am vorbit.Eu totusi sper sa fie o neintelegere si o greseala. Voi ce credeti? Multumesc frumos si fundita.

2 răspunsuri:
| S_6864 a răspuns:

Da un mesaj gol la 1515 [parca] si vezi cu cati euro ai depasit. Sper sa-ti fie de ajutor. ^ ^

| Denisa97_9434 a răspuns:

Pai poate daca ai abonament poate fi legat si de internet in cazul in cre ai?! incearca sa te duci la Cosmote si afla ce s-a intamplat...