| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere. Deci suntem un grupulet de fete 5 mai exact. Eu si inca 2 suntem cele mai bune prietene cu una de 1 an iar cu cealalata de 3. Faza e ca cand e doar una dintre ele afara totu e bine si frumos, cand sunt amandoua ele stau mereu impreuna vorbesc numai ele 2 si ma simt in plus mai ales cand suntem numai noi 3 afara. Daca spun ceva ele fac misto. Fac asta de jumate de an si m-am saturat de la un timp nu mai ies afara cu ele uneori... si as vrea sa o termin de tot dar avem multe amintiri placute. Dar cum ele glumesc pe seama mea si se iau amandoua de mana si pleaca in fata eu nu am decat sa merg in spate si sa ascult ce vorbesc. Deci ce spuneti? O parere va rog

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Paihappy retrage'te usor fara cearta fara nimic tongue o sa vezi ca tot ele vin la tinehappy lasa'le pe ele 2 sa vb fara tinehappy oricum si cand esti si cand nu esti le este la fel...amintirile alea nu o sa se mai intoarca stai calma...oh go on asa ca retrage'te tu si fa'ti un alt grupuletztongue Pupici :*

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Le spui clar ca intr-o prietenie nimeni nu ar trebui sa se simta in inferioritate, ca ai acelasi drepturi la opinie ca si ele etcwinking

| Lora a răspuns:

Da-le-ncolo de invidioase nu mai sta cu ele o sa-ti faci alte prietene mai bune

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Spune'le parerea ta.Intreaba'le de ce.Si daca zic ca nu e adevarat zile ca nici asa zisa voastra prietenie nu pare fi prea adevaratabig grin.Deci daca ele chiar tin la tine o sa'si ceara scuze si ar trebui sa se schimbe, daca nu inseamna ca nu ai dat peste persoanele potrivite big grin Succes thumbs up
Semnat,
Ellawinking

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai se pare ca grupul vostru de 5 e impartit in 2 u cu celelalte 2 si ele 2... cel mai bine e sa discutatzi in privintza asta sau stai si u cu cele cu care te intelegi mai bine si poate asa va apropiatzihappy

| CataVegas a răspuns:

O parere sincera ar trebui sa vb cu ele sa vezi daca vor sa mai fiti ca inainte dal nu vor decat sa nu mai fi pretena buna cu ele in ziua de azi daca esit prea bun eesti luat de prost~!~

| EuAlaEu a răspuns:

Lasa-le pe ele sa te caute si fa-ti o noua prietena sau mai multe

| jonny_7794 a răspuns:

Da-le jet

| catalina_1771 a răspuns:

Nu iti sunt prietene! hmmm amintiri placutethinking stiu cum e...eu zic sa le lasi, iar daca o sa le pese vor veni ele la tine...parerea mea:*