| anonim_4396 a întrebat:

Bună

Am si eu o curiozitate..bizară!
De fiecare dată când dorm pe spate, am coșmaruri.
Oare de ce?
Mi sa întâmplat de multe ori chestia asta..si nu stiu despre ce ce este vorba!?!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand am cosmaruri mereu ma trezesc pe spate, foarte incordata si mut capetele pilotei in somn ( dracu stie cum dau din picioare I don't want to see ).

| Felissa13Eden a răspuns:

Probabil ca te-ai obisnuit sa dormi asa, dar nu cred ca e asta cauza cosmarurilor happy

| Viitorulapropiat a răspuns:

Probabil nu esti int-o pozitie relaxanta pentru tine si neodihnindu-te bine, sub constientul "isi face de cap".

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Coincidenta, cred!