| MetallTeodora1999 a întrebat:

Am si eu o curiozitate de ce baietii,, pipaie" fetele? Cel mai detaliat raspuns primeste funda laughing)))))

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Pentru ca ei nu au ce au fetele si implicit sunt curiosi. apoi le place sa atinga o fata. la varsta ta sunt lipsiti de experienta si vor sa ajunga repede sa simta formele unei fete care pentru ei sunt ceva extrem de atragator. mai tarziu se mai cizeleaza insa in natura barbatilor va ramane intotdeauna aceasta curiozitate de a simti si atine corpul unei femei frumoase.
acum si tu ca si baietii va aflati intr-o perioada de dezvoltare hormonala. nimeni nu poate sa-ti explice exact cum si de ce insa daca nu cumva ai observat deja si fetelor le place sa se atinga singure. chiar citisem recent ca fetele care-si mangaie zilnic sanii au sanii cei mai mari si mai fermi.
Acum raspunde-mi tu de ce chiar si fetele se "pipaie" singure?
Din acelasi motiv o fac si baietii.

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Pentru ca tu cand vezi un catelus iti vine sa-l iei in brate si sa-l pupi, asa si baietii cand vad o fata mai draguta isi arata afectiunea prin o palma la fund sau ce mai fac ei la varsta voastra.

| T0T a răspuns:

Oare de ce? Deoarece le place și sunt prea nesimțiți punând asta și în aplicare, desigur nu mă refer la toți aici. Nu știu ce detalii ai vrea tu.

| Axys a răspuns:

Pentruu ca se excita nebunii

| BeckhamRZM a răspuns:

Așa suntem noi, nu toți, evident. Sau poate toți. Așa este, pana mea, nu știu cum să-ți explic bine. Adorăm sânii și bustul fetelor, restul e de la sine înțeles. Ai o senzație aparte când faci asta cu persoana iubită. Dacă te referi la violatori și tot felul de terminați, atunci deja e o obsesie care se transformă de demență și așa ajungi între patru pereți. Dar, ți-am zis, este o plăcere pentru și pentru voi, fetele, bineînțeles nu toate.

| Ciumpi35 a răspuns:

Pentru că hormoni.