| Stefaniaaa a întrebat:

Am si eu o dilema pe care nu am discutat-o pana acum.Deci eu am 14 ani si de aprox 3 saptamana-o luna maxim, cand ies pe afara, baietii ma baga in seama asa, aleator, ma striga, ma fluiera. E normal? Daca da de ce de o luna si nu de mai demult? Sau, e ceva ciudat ca unii dintre baietii acestia nu sunt de varsta mea? Multumesc!

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ciudate aere de pitzi mai ai.
Ai pus întrebarea să te dai mare, sau ce?

Dacă erai întreagă la cap nu îți păsa de lucrul ăsta.
Baftă

| 7777 a răspuns:

Inseamna ca arati bine :X :X. Si eu mai fac la fel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze de dubla postare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Făăă, vezi ca ai siretu` desfacut! " E si asta un mod de a te fluiera.
E normal? Nu stiu, judeca si tu la ce spui inainte de a te lauda prosteste.
Cu drag, Jelli.