| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

am si eu o intrebare adresata jucatorilor de sims happy as vrea sa-mi iau sims3 dar am auzit ca este foarte complicat am nevoie de parerea voastra ce parere aveti despre el? :[

Răspuns Câştigător
| Kate21 a răspuns:

Nu este complicat!
este la fel ca sims 2 doar ca arata altfel si seamana mai mult cu viata reala (grafica)
si nu e greu!
deloc!
e ca sims 2!
ai si mai multe mobile!

3 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Este foarte simplu sims3 eu una nici nu am incercat sims2 si totusi sunt experta la sims3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer este stupid de complicat, este atat de incuracat.
sa iti spun cate ceva... de exemplu despre spor alergi peste tot joging apoi cand faci cumparaturi le asezi tu in frigider stpid imi place sims 1 ca extensiile lui si cred ca ma voi tece la sims 2 ca extensii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult si nu ma mai satur de extensia World Adventures. Da, e complicat in sensul ca ai foarte multe optiuni si poti practic sa modifici orice (de la personajul pe care il creezi pana la obiectele din casa), insa tocmai asta imi place la el mai mult decat la sims 2. Mi s-a parut complicat pana m-am prins cum e cu toate optiunile, cam asa se intampla, totul e pana intri in ritm happy