| Edy1995 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am o cartela de VODAFONE si am pe ia niste euro (vreo 5). Vreau sa o incarc si sa ii transfer pe toti la alt numar. Pot transfera tot creditul pe care il am dupa ce incarc sau doar cat incarc? Dau funda pentru cel mai explicativ si cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti, dar nu toti odata. poti transfera doar cate 3, 2 sau 1euro.si nu conteaza cand, inainte sau dupa ce incarci, trebuie doar sa nu fii in perioada de gratie, atata tot... aa, si se transfera la *120# transfera credit.
succes si ai grija de tine!