| creata13 a întrebat:

Am visat intr-o noapte ca eu si baiatul de care imi place eram legati de maini cu catuse. Ce simbolizeaza catusele? Ar putea semnifica niste legaturi sau relatii?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ca sa fim mai realisti, inseamna ca te gandesti mult prea mult la el, iar seara acesta este singurul motiv pentru care il visezi.

o zi buna!

| BlackVeil a răspuns:

Ca o sa faceti sex pervers.

| jess179 a răspuns:

Daca visezi ca esti legata cu catuse inseamna constrangeri, limite, libertate limitata, lipsa de timp din cauza muncii exagerate. sursa :lenormand.ro