| alle332 a întrebat:

Am si eu o intrebare.As dori sa imi raspundeti corect.
Ce tip de rima are poezia Iarna de Vasile Alecsandri?
Nu este tema mea pentru acasa vreau doar sa stiu pe cine pot ajuta cand are nevoie... Dau funda si ajutor cand este nevoie
Multumesc anticipat
Alexxandra

Răspuns Câştigător
| EvelinaOlivia a răspuns:

Imperecheatawinking

| alle332 explică (pentru EvelinaOlivia):

A
a
b
asta-i schema nu?

| EvelinaOlivia a răspuns (pentru alle332):

Exactwinking

| alle332 explică (pentru EvelinaOlivia):

Mersi esti o draguta

| EvelinaOlivia a răspuns (pentru alle332):

Si tuu:*Cu placerebig grin

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ce fată bună eşti! Cum de te-ai descoperit o persoană atît de carita bilă? De unde ştii tu de pe acum că vei fi vreodată pusă în situaţia să acorzi un răspuns la o asemenea întrebare? Dragă Alexa, mă uimeşti cu spiritul tău de anticipaţie! Joacă la 6 din 49 poate iei potul cel mare! De ce te mai chinui cu mărunţişuri de -astea de doi lei? Curaj, încearcă, doar o variantă, nici nu e scump!

| alle332 explică (pentru corolav):

Draga corolav ma refeream daca are nevoie sa o ajut cu CEVA: Nu este tema mea pentru acasa vreau doar sa stiu pe cine pot ajuta cand are nevoie...Dau funda si ajutor cand este nevoie! Nevoie nu ca o sa aiba ea nevoie de acelasi lucru daca nu ai inteles ce am vrut sa zic TACI.MULTUMESC! Alexxandra